Debutové album kapely Aivn´s Naked Trio je venku!

Debutové album kapely Aivn´s Naked Trio je venku!

Brněnská rock n’rollová kapela Aivn’s Naked Trio, která na sebe na podzim minulého roku upozornila mj. jako předkapela brněnského koncertu hvězdného projektu Doug Aldrich’s Steam Roller, pokřtila na začátku března v klubu Melodka své debutové album “Adventure Box“. 

CD je výsledkem velmi plodného období kapely a obsahuje deset čerstvých skladeb. Kytarista a zpěvák Aivn k tomu říká: „Za poslední rok a půl jsme napsali hromadu materiálu, na album jsme vybrali jen ty nejlepší věci. Hodně jsme taky ladili sound celé kapely.“

Nahrávání a mix probíhaly v brněnském studiu Reset, mastering svěřila kapela anglickému studiu Audiomaster. „Musím moc poděkovat Romanu Kašníkovi ze studia Reset. Jeho zkušenosti a nápady se zásadně podepsaly na špičkovém zvuku alba a samotnou kapelu posunuly o hodně dál“, dodává Aivn.

Velkou péči věnovalo Trio též práci na netradičním balení CD. Nosič je umístěn v kovové krabičce a nabízí neotřelý a efektní design, na kterém se podílela talentovaná grafička Lucie Zajíčková a fotograf Peter Pecho.

Na svém webu nabízí Aivn’s Naked Trio stažení tří písniček z alba zdarma. Nechte se zlákat na pořádnou porci chytrého rock n’rollu: www.aivnsnakedtrio.com.