HIP HOP - Roxet Skořenice

HIP HOP - Roxet Skořenice

V sobotu 10. prosince 2011 se v Klubu Roxet ve Skořenicích uskutečnila další monstrózní hiphopová párty plná hvězd a my jsme byli u toho.

Celý hiphopový večer začala mladá rapová skupina HZM, která započala svoji dráhu jako vítěz v contestu MafiaTalent, Na stagi se objevil Johny Machette a Sweet. Kluci se předvedli i ve své oblíbené disciplíně, kterou je Freestyle.

Jako další rozskákali klub MAAT ve složení Fosco Alma a L. D. Už jako celkem tradičně jim záda kryl producent Emeres. Kluci zde představili show k jejich novému albu s názvem EUROFLOW, která vyšla 21. listopadu 2011. Podle mého očekávání měla největší úspěch skladba „Co oči nevidí“, ale pozadu nezůstaly ani skladby – Můj Dům nebo Vyšší Plán. MAAT má skvělou show - L.D. a Fosco se vždy bezchybně doplňují a jejich koncerty vždy opravdu to stojí za to.

Ohlasy na jejich desku jsou víceméně pozitivní, což dokazuje i to, že krabice CD’s, kterou s sebou měli v sobotu na koncertě, byla jejich poslední.

Jako třetí nastoupil na stage, za obrovského potlesku a jásotu, slovenský umělec - Majk Spirit. Majkův projev působil velice přirozeně. Šlo vidět, že mu jde o to, aby se publikum dobře bavilo. Jeho vystoupení trvalo bezmála hodinu a půl. V půlce svého vystoupení si přizval na stage svého „slovenského brata“ Suverena.
Jeho show obsahovala, jak sám řekl: „Staré veci, nové veci, samé dobré věci“

Jednalo se o koncert k jeho novému CD Nový Človek, ale zazněly i tracky z Mixtapu Mladý Rebel, nebo featy ze Suverenem ze Zlate Stredné Cesty. U písně Vesmírný Pohled se na stagi objevil i Jay Diesel.

Jako poslední obsadil stage Ektor, bohužel, Ektorovu show jsem nevidel a tudíž o ní nemůžu psát. Ale i ohlasy na Ektora byly kladné
Koncert jsem si osobně hrozně užil, a věřím, že jsem nebyl sám. V klubu bylo hodně přes 1500 lidí a atmosféra byla perfektní.

Další akce hledej na Facebooku Klubu ROXET !!  www.facebook.com/roxetskorenice